SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
266 039 €
(5 321 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
شارع تورين بوليفارد

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

🏙️ Sobha Solis Tower D – Fully Furnished Apartments in Motor City | Panoramic Views | Handover Q4 2027A new lifestyle begins here — stylish, social, ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 338günler
Güncellendi: 62günler

Yerellikler

شارع تورين بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Palm Signature Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar