SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
667 000 €
(6 670 € / m²)
Satış
2
1
100 m²
مشي القناة

yatak odası2
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Property Overview and Highlights:Experience sophisticated urban living at Euphoric Residences, an exclusive launch by East & West Properties in the h...

Diğer
Teklifin yaşı: 350günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar