Teklifler listesi
11
11
11
670 000 €
(8 933 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
شارع المركز المالي
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
75 m²
banyolar
Çevir İngilizce
🌟 OYSTRA by Richmind – Where Design Meets Destiny | Al Marjan Island, UAE 🎨 Designed by Zaha Hadid Architects | From just €670,000 | Freehold & Tax...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
348günler
Güncellendi:
63günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.