SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
498 270 €
(3 863 € / m²)
Satış
3
2+
129 m²
شارع 15

yatak odası3
düz129 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience luxury living with these exclusive sunken balcony apartments at REEF 998 in Dubai Land Residence Complex. These meticulously designed resid...

Diğer
Teklifin yaşı: 361günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

شارع 15
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar