SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 500 €
(4 284 € / m²)
Satış
Atipik
1
37 m²
كحيل بوليفارد

yatak odasıatypical
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Step into modern luxury at Provenza Residences in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai, where every home is designed with comfort, technology, and li...

Diğer
Teklifin yaşı: 364günler
Güncellendi: 362günler

Yerellikler

كحيل بوليفارد
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar