SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
200 000 €
(5 556 € / m²)
Satış
1
1
36 m²
Street 48

yatak odası1
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present an exclusive collection of luxury apartments offering a flexible 70/30 payment plan, situated in the vibrant D...

Diğer
Teklifin yaşı: 378günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Street 48
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar