SUPA24
170 152 €
(3 781 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
شارع جرين

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏡 À VENDRE — NOUVEAU LANCEMENT À DUBAI SPORTS CITY : Antalya par Karma Development  Studios, 1 à 3 chambres | À partir de 720 000 AED | Plan de paiem...

Diğer
Teklifin yaşı: 376günler
Güncellendi: 63günler

Yerellikler

شارع جرين
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Palm Signature Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar