SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
689 816 €
(6 898 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
مشي القناة

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق جاهزة للسكن مع إمكانية التقسيط بعد التسليم في الخليج التجاري
يُعد الخليج التجاري أحد أرقى أحياء دبي وأكثرها حيوية، ويشتهر بناطحات السحاب الأنيقة و...

Diğer
Teklifin yaşı: 380günler
Güncellendi: 114günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar