SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
404 662 €
(4 047 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
شارع المركز المالي

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق عصرية بخطط سداد مرنة بعد التسليم في دبي لاند
تُعدّ دبي لاند واحدة من أكبر وأكثر المناطق السكنية والترفيهية حيويةً في دبي، حيث تُقدّم مزيجًا متنوعً...

Diğer
Teklifin yaşı: 409günler
Güncellendi: 53günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar