SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
171 689 €
(5 365 € / m²)
Satış
1
1
32 m²
شارع المركز المالي

yatak odası1
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق حديثة بالتقسيط بعد التسليم في قرية جميرا الدائرية
تعد قرية جميرا الدائرية (JVC) واحدة من أكثر المجتمعات السكنية المرغوبة في دبي، وتتمتع بموقع استر...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 402günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar