SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
571 212 €
(9 067 € / m²)
Satış
2
2+
63 m²
مشي القناة

yatak odası2
düz63 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق مفروشة بإطلالات على برج خليفة في بيزنس باي، دبي
بيزنس باي منطقة نابضة بالحياة وفاخرة في قلب دبي، تشتهر بمزيجها الديناميكي من الأبراج السكنية الفاخ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 417günler
Güncellendi: 89günler

Yerellikler

مشي القناة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar