SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
247 000 €
(5 489 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
شارع أم سقيم

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

SAAS Hills at Dubai Science Park is an architectural marvel developed by SAAS Properties lined with luxury residential studios, 1, 2 and 3-bedroom apa...

Diğer
Teklifin yaşı: 412günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

شارع أم سقيم
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar