SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 400 000 €
(10 811 € / m²)
Satış
3
2+
222 m²
Sonnental, Kitzbühel

yatak odası3
düz222 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese außergewöhnliche Wohnung im 2. Obergeschoss eines Hauses mit nur fünf Wohneinheiten vereint Großzügigkeit, Eleganz und höchsten Wohnkomfort. Auf...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Sonnental, Kitzbühel
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar