SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 990 000 €
(19 135 € / m²)
Satış
3
2+
104 m²
Kirchgasse, Kitzbühel

yatak odası3
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

In einem repräsentativen, historischen Wohnhaus in absoluter Bestlage der Kitzbüheler Innenstadt präsentiert sich dieses außergewöhnliche Apartment im...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniŞömineAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Kirchgasse, Kitzbühel
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PMI REAL ESTATE GMBH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar