SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 950 000 €
(14 444 € / m²)
Satış
4
2+
135 m²
Steiningerfeld, Kirchberg in Tirol

yatak odası4
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese perfekt geschnittene Wohnung erstreckt sich über ca. 127 m² Wohnfläche, ca. 8,5 m² Abstell-/Kellerraum, sowie ca. 95 m² Terrassen, Balkon und F...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Steiningerfeld, Kirchberg in Tirol
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar