SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
980 000 €
(8 829 € / m²)
Satış
4
2+
111 m²
Spertendorf, Kirchberg in Tirol

yatak odası4
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese voll möblierte Obergeschosswohnung liegt in sonniger Lage unweit des Dorfzentrums von Kirchberg in Tirol, in einem sehr gepflegten Mehrfamilienh...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Spertendorf, Kirchberg in Tirol
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar