SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 990 000 €
(12 839 € / m²)
Satış
3
2+
155 m²
Jasomirgottstraße, Innere Stadt

yatak odası3
düz155 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In einer der prestigeträchtigsten Adressen Wiens – nur wenige Schritte vom Stephansdom entfernt – präsentiert sich diese außergewöhnliche Wohnung als ...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Jasomirgottstraße, Innere Stadt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PMI REAL ESTATE GMBH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar