SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
149 900 €
(1 629 € / m²)
Satış
3
1
92 m²
Grabenstraße, Güssing

yatak odası3
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese wunderschöne 3-Zimmer Wohnung befindet sich im 3. Liftstock eines gepflegten, in den 2000ern errichteten Wohnhauses. Sie besticht durch die herv...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grabenstraße, Güssing
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SkyLead Real GmbH - Graz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar