SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 277 000 €
(16 993 € / m²)
Satış
3
2+
134 m²
Rotonda de les Nacions Unudes

yatak odası3
düz134 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dils Lucas Fox presents the Metropolitan Tower new build , a high-rise building consisting of offices and apartments of various types for sale in Esca...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rotonda de les Nacions Unudes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Andorra

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar