SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 500 000 €
(17 241 € / m²)
Satış
4
2+
203 m²
Rotonda de les Nacions Unudes

yatak odası4
düz203 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dils Lucas Fox presents the Metropolitan Tower new build , a high-rise building consisting of offices and apartments of various types for sale in Esca...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yüksek tavanlarAhşap zeminKaldırımAçık yaşam alanıAyrı tuvaletDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikTerasGörüşDoğal ışıkZeminYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rotonda de les Nacions Unudes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Andorra

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar