SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
410 040 €
(2 398 € / m²)
Satış
Atipik
2+
171 m²
E Broadway Bl, Tucson

yatak odasıatypical
düz171 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastic Triplex Investment Opportunity minutes from the U of A, Downtown & 4th Ave. This unique multi-unit property offers a 2 bed +1 bath with an a...

Diğer
Teklifin yaşı: 224günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

E Broadway Bl, Tucson
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Tucson

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar