SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
84 961 €
(1 307 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Lime Bay Boulevard, Tamarac

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully remodeled 1-bedroom, 1-bath condo in the sought-after 55+ Lime Bay community; move-in ready and waiting for you! This spacious unit offers an op...

Diğer
Teklifin yaşı: 224günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Lime Bay Boulevard, Tamarac
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Fort Lauderdale

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar