SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
387 158 €
(6 049 € / m²)
Satış
4
1
64 m²
Broadway, Somerville

yatak odası4
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A stylish, move-in-ready lifestyle condo in one of Somerville’s most vibrant urban neighborhoods. This updated home features new flooring, fresh paint...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Broadway, Somerville
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Boston

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar