SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
908 813 €
(7 449 € / m²)
Satış
3
2+
122 m²
Palm Avenue, San Mateo

yatak odası3
düz122 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to 1705 Palm Avenue #19, a stunning corner-unit townhouse-style condo that perfectly blends modern elegance and comfortable living in San Mate...

Diğer
Teklifin yaşı: 283günler
Güncellendi: 82günler

Yerellikler

Palm Avenue, San Mateo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Woodside

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar