SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
506 228 €
(4 327 € / m²)
Satış
Atipik
2+
117 m²
Northwest 13th Avenue, Portland

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience the best of urban living in this 2-bedroom, 2-bathroom, 1,264 sq ft condo in the heart of the Pearl. The condo exudes Manhattan loft vibes ...

Diğer
Teklifin yaşı: 494günler
Güncellendi: 113günler

Yerellikler

Northwest 13th Avenue, Portland
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran Prime

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar