Teklifler listesi
215
215
215
995 000 €
(2 749 € / m²)
Satış
Atipik
1
362 m²
Pompano Beach
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
362 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Set on 184 acres between Biscayne Boulevard and Biscayne Bay alongside Oleta River State Park, SoLé Mia reimagines how nature, wellness, watersport...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Klima
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mutfak aletleri
Koridor
Ayrı tuvalet
Kaldırım
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
237günler
Güncellendi:
96günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Pompano Beach
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.