SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
195 539 €
(1 671 € / m²)
Satış
3
2+
117 m²
Oaks Drive, Pompano Beach

yatak odası3
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Move-in ready condo in the heart of Palm Aire featuring two en suite bedrooms, new carpet, and a recently renovated kitchen. Enjoy golf course views, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Oaks Drive, Pompano Beach
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Fort Lauderdale

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar