SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
221 561 €
(2 576 € / m²)
Satış
2
2+
86 m²
E Waverly Drive, Palm Springs

yatak odası2
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

NEW PRICE REDUCTION! Welcome to 5125 Waverly Drive, Unit B2. This condo on FEE land is a bright and inviting 2-bedroom, 2-bath residence nestled in th...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

E Waverly Drive, Palm Springs
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Equity Union

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar