SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
184 443 €
(1 066 € / m²)
Satış
Atipik
2+
173 m²
Southwest 52nd Cir#105, Ocala

yatak odasıatypical
düz173 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome home to this bright and beautifully maintained 3-bedroom, 2-bath residence located in a desirable gated community, offering both comfort and p...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Southwest 52nd Cir#105, Ocala
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

YOUR HOME SOLD GUARANTEED REALTY

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar