SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 793 €
(2 089 € / m²)
Satış
2
2+
110 m²
Pembroke Road, Miramar

yatak odası2
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacious 2 bedroom 2 bath with large ENCLOSED BALCONY , storage room and Washer/Dryer IN UNIT! Walk in Closets, oversized kitchen for breakfast table,...

Diğer
Teklifin yaşı: 263günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Pembroke Road, Miramar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Islamorada

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar