SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
503 153 €
(6 620 € / m²)
Satış
1
1
76 m²
Southwest 1 Avenue, Miami

yatak odası1
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seller Financing Available ,Fully furnished 1-bedroom + den, 1-bath at Nine at Mary Brickell with custom finishes, porcelain wood floors, and a spacio...

Diğer
Teklifin yaşı: 256günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Southwest 1 Avenue, Miami
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Miami

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar