SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
514 605 €
(5 417 € / m²)
Satış
2
2+
95 m²
Southwest 12th Street, Miami

yatak odası2
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Opportunity in the Heart of Brickell! This spacious 2-bedroom, 2-bathroom. Located on 17th floor, this property offers sleek modern finishes, a split ...

Diğer
Teklifin yaşı: 385günler
Güncellendi: 110günler

Yerellikler

Southwest 12th Street, Miami
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Canvas Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar