SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 458 €
(2 057 € / m²)
Satış
6+
1
61 m²
Northwest 16 Street, Lauderhill

yatak odası6+
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Superb 1 bedroom 650 SF non-smoking condo with breathtaking views of the Canal, the golf course and its palm trees. It is completely renovated, open k...

Diğer
Teklifin yaşı: 299günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Northwest 16 Street, Lauderhill
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Via Capitale Saguenay/Lac St-Jean

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar