SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
888 626 €
(6 128 € / m²)
Satış
3
2+
145 m²
Va Dare Trail, Kill Devil Hills

yatak odası3
düz145 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wake up to breathtaking ocean views from this stunning 3-bedroom, 3 bathroom beachfront resort condo located in the heart of the Outer Banks, North Ca...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminKaldırımBanyoAçık yaşam alanıGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 250günler
Güncellendi: 45günler

Yerellikler

Va Dare Trail, Kill Devil Hills
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Outer Banks Realty Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar