SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
247 626 €
(2 579 € / m²)
Satış
Atipik
2+
96 m²
Half Moon Circle, Hypoluxo

yatak odasıatypical
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

INTRACOASTAL WATER VIEW FROM UPDATED 2 BR HALF MOON BAY CONDO. Beautiful Intracoastal view from living room and patio. Tile floors, Granite Counter To...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Half Moon Circle, Hypoluxo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home Max Realty International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar