SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
508 765 €
(2 011 € / m²)
Satış
5
2+
253 m²
W Grand River, Detroit

yatak odası5
düz253 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

4110 Trumbull Unit #3 is rare 4 bedroom condo spanning 3 floors in a boutique building located on the eastern border of Detroit's Woodbridge neighborh...

Diğer
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 85günler

Yerellikler

W Grand River, Detroit
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Alamo

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar