SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
303 259 €
(2 527 € / m²)
Satış
6+
2+
120 m²
Island Way, Clearwater

yatak odası6+
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Carefree island living awaits in the spacious waterfront 2-bedroom, 2-bathroom co-op located on Island Estates in Clearwater Beach. Offering 1,295 squ...

Diğer
Teklifin yaşı: 218günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Island Way, Clearwater
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Madeira Beach

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar