SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
285 999 €
(3 250 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
S Ivy Street, Centennial

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to one of the most updated units in Olde Mill Condos! This top-floor 2 bedroom, 1 bathroom condo features vaulted ceilings, west-facing mounta...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

S Ivy Street, Centennial
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Denver

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar