SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
369 470 €
(3 695 € / m²)
Satış
3
2+
100 m²
Tschache Lane, Bozeman

yatak odası3
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to CentrePark Flats, a contemporary 2-bedroom, 2-bathroom in the heart of Bozeman. Located on the first floor, this condo features modern fini...

Diğer
Teklifin yaşı: 228günler
Güncellendi: 83günler

Yerellikler

Tschache Lane, Bozeman
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Bozeman

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar