SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
355 699 €
(3 324 € / m²)
Satış
2
2+
107 m²
Manhattan Drive, Boulder

yatak odası2
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seller willing to pay for a portion of HOA fee for a year with a strong offer. This spacious, move-in ready and updated 2 bedroom, 2 (full) bath unit ...

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Manhattan Drive, Boulder
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Northwest

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar