SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
407 691 €
(4 530 € / m²)
Satış
3
2+
90 m²
S Boulder Road, Boulder

yatak odası3
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1-0 BUYDOWN OFFERED! Don't miss this bright and clean 2 bed, 2 bath top-floor corner condo in the Westwood community of South Boulder. This spacious u...

Diğer
Teklifin yaşı: 255günler
Güncellendi: 80günler

Yerellikler

S Boulder Road, Boulder
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Boulder

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar