SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
744 676 €
(8 462 € / m²)
Satış
4
2+
88 m²
Bowdoin Street, Boston

yatak odası4
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rarely available 3-bed/2-bath condominium at Lindsay Place—a classic brick brownstone ideally located just steps from the Bowdoin Blue Line, MGH, Whol...

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Bowdoin Street, Boston
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Wellesley

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar