SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
576 533 €
(4 504 € / m²)
Satış
2
2+
128 m²
Juniper Street Northeast, Atlanta

yatak odası2
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

There is always somewhere to unwind at J5! This beautifully crafted 2-bedroom, 2-bathroom home is one of the largest floorplans J5 has to offer and ca...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAhşap zeminDoğal ışıkEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 84günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Juniper Street Northeast, Atlanta
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Atlanta

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar