SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
258 726 €
(2 270 € / m²)
Satış
2
2+
114 m²
Greystone Court, Annapolis

yatak odası2
düz114 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to this fully renovated penthouse condo in the highly desirable Annapolis Overlook community. This spacious 2-bedroom, 2-bath residence featur...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Greystone Court, Annapolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Annapolis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar