SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
193 515 €
(2 932 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
Wakefield Drive

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Amazing tree-top vistas from this lovely one-bed and one-bath condo featuring your own private BALCONY, conveniently located in the amenity-rich Rive...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Ahşap zeminDoğal ışıkYeniden yapılandırmadan sonraMutfak aletleriGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Wakefield Drive
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran McEnearney

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar