SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
249 410 €
(3 513 € / m²)
Satış
6+
1
71 m²
John Wallace Road

yatak odası6+
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience mountain living at its finest in this beautifully updated 2-bedroom condo in Evergreen, surrounded by fragrant pine trees and breathtaking ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniMutfak aletleriYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

John Wallace Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Denver

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar