SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
828 076 €
(4 678 € / m²)
Satış
4
2+
177 m²
Glenada Avenue

yatak odası4
düz177 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautifully updated gated 3-bedroom, 2.5-bath townhouse located in the heart of one of Montrose s most sought-after neighborhoods, just moments from M...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Glenada Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Agency | Beverly Hills

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar