SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
170 850 €
(1 877 € / m²)
Satış
Atipik
2+
91 m²
Casey Drive

yatak odasıatypical
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Well-maintained 2-bedroom, 2-bath upstairs corner condo offering added privacy in a gated community. This functional layout offers a comfortable livin...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Casey Drive
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Simply Vegas

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar