SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
133 140 €
(1 548 € / m²)
Satış
Atipik
2+
86 m²
East Lake Mead Boulevard

yatak odasıatypical
düz86 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Parking directly in front of unit! No long walk with your groceries! Stylish condo living in the gated Mountainside Community! This 2-bedroom, 2-bathr...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

East Lake Mead Boulevard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Simply Vegas

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar