SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
439 119 €
(3 956 € / m²)
Satış
1
2+
111 m²
Kenwood Avenue

yatak odası1
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exceptional value and opportunity to own a beautifully appointed 2-bedroom, 2.5-bath condo in the heart of Alexandria City!

Diğer
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Kenwood Avenue
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Corcoran McEnearney

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar